14 Aralık 2009 Pazartesi

Bebek odaları için kurdele ve fiyonklu duvar slaytı

Hamileyken rutin kontrollerimiz sırasında doktorlarımızın çektikleri ultrason görüntülerini saklayanlarınız varsa eğer, şimdi onları gün yüzüne çıkarma zamanı.


Ezel'in odası için böyle bir bordür hayal etmiştim,ancak ilk evimizdeki odanın küçüklüğü ve boş duvarların azlığı nedeniyle vazgeçmiştim.Kısmet bugüneymiş.


Fotoğraf albümünü açtım ve içinden Ezel'in ultrason görüntülerini söktüm :).Tabiki fotokopi çektiremediğim için yeniden yerlerine yapıştıracağım.Ama siz kalıcı bir çalışma yapmak istiyorsanız,önceden kuşe parlak kağıda fotokopilerini çektirin ve çalışmaları bunlar üzerinde gerçekleştirin.


Siyah karton üzerine kağıttan beyaz puantiyeler yapmayı düşünürken aklıma pembe puantiyeli beyaz kurdeleler geldi.Büyük ölçüde işimi kolaylaştırdı.Aybige ablasının Ezel'e doğumgünü hediyesi sevimli Ponny'de slayta eşlik ediyor :)

5 yorum:

 1. Eseliko kuzusunun pembe kurdeleli slaytı muhteşem olmuş:)) Favorim budur:)
  Bu arada hayırlı ve uğurlu olsun Dudu....

  YanıtlaSil
 2. Süper düşünmüşsün bizde albüme koymayı düşünüyoduk ama bu çok daha güzel ve estetik olmuş

  YanıtlaSil
 3. beğendiğine çok sevindim.Çok teşekkürler :)

  YanıtlaSil
 4. Bu nefis bir fikir. Ezel ne şanslı. Bloğuma gelip varlığından haberdar ettiğin için çok teşekkür ederim. Ezeli görmek çok mutluluk verici. Çok şirin:) Çok nefis ballı bişey:)

  YanıtlaSil
 5. iade-i ziyaretin ve güzel sözlerin için bende teşekkür ederim :)

  YanıtlaSil